Ekolojik Enerji
Ekolojik Enerji
   

Haberler

 

 

 

2.Çevre Mühendisleri Kariyer Günü
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çevre Topluluğu öğrencileri tarafından 02.04.2015 tarihinde organize edilen "2.Çevre Mühendisleri Kariyer Günü" Çorlu Mühendislik Fakültesi konferans salonunda gerçekleşti. Etkinliğin açılış konuşmasını Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Sn. Prof. Dr. Lokman Hakan TECER yaptı. Tekirdağ Çevre Ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Ömer ALBAYRAK’ın da konuşmacı olarak katıldığı kariyer gününde; yeşil binalardan katı atık yönetimine, iş sağlığı güvenliğinden çevre teknolojilerine dair birçok alanda deneyimli konuşmacılar söz alarak, çevre mühendisi adaylarına kariyerlerine ışık tutacak tecrübelerini aktardı.

 

Gün boyu süren etkinliğe şirketimizi temsilen Türkiye Avrupa Strateji Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Sn. Arman Kazancıoğlu ve Çorlu Ekolojik Enerji Entegre Atık Bertaraf tesisimizden Atık Yönetimi Bölge Temsilcisi Sn. Burcu İNCE katıldı. Namık Kemal Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu olan Sn.Burcu İNCE, yeni mühendis adaylarına sektör ile ilgili deneyimlerinden bahsederek grup şirketlerimiz ve Çorlu tesisimizi tanıtan sunum gerçekleştirmiştir.


detay


Ekolojik Enerji A.Ş kurumsal yapılanma çalışmaları devam ediyor.
En son toplantımızı Pendik Crown Plaza Hotelde gerçekleştirdik.


detay


Arvento ile işbirliği sürecimiz başladı
Ekolojik Enerji tüm araçlarına Arvento işbirliği ile takip sürecine başlamıştır.


detay


Teknolojiyi Yakından Takip Etmeye Devam Ediyoruz
Verimliliğimizi arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmak için geliştirdiğimiz masaüstü size özel yazılımlar sayesinde işletmenizin tüm faaliyetlerini takip edeyor, iş akışımızı hızlandırıyoruz.


detay


yesilplatform.com | 2012
 

İSTEK VAKFI KEMAL ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULLARI
• İlköğretim okullarında çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan eko-okullar programına Ekobot Sanat Atölyesi'nde hazırlanan İSTEK Vakfı Kemal Atatürk İlkokul öğrencileri, bugüne kadar 8 atölye yaptı.


detay


TÜRKİYE'DE SANAYİDEN KAYNAKLANAN TEHLİKELİ ATIKLARIN YÖNETİMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ PROJESİ
• 24 Ekim 2008 tarihinde Ekolojik Enerji A.Ş. Kemerburgaz tesisine teknik çalışma programı gerçekleştirilmiştir.


detay

 

 

 Ekolojik Enerji

 

© 2014 EKOLOJİK ENERJİ ALL RIGHTS RESERVED
Web Tasarım